Koszyk  

Brak produktów

Suma 0,00 zł

Realizuj zamówienie

Karta pamięci GOODRAM 4GB do LG E610 Swift L5

http://www.marketgsm.pl/763-1272-thickbox/karta-pamieci-goodram-4gb-do-lg-e610-swift-l5.jpg

Ocena: 4.0/5

Oddanych głosów: 7

Nazwa kategorii: E610 Swift L5

Cena: 19,99 zł brutto Produkt dostępny

Brakuje Ci pamięci w telefonie?

Karta miroSD GOODRAM powiększy pamięć Twojego telefonu.
Stanowi idealne rozwiązanie dla multimedialnych telefonów komórkowych wymagających dużej ilości miejsca na przechowywanie muzyki, video i dobrej jakości zdjęć.

Teraz bez obaw będziesz mógł zapisać na swoim telefonie wszystko co tylko chcesz.

W komplecie otrzymasz adapter SD
 

Karta pamięci GOODRAM 4GB to jeden z wielu akcesoriów, jakie posiadamy do aparatu LG E610 Swift L5. Pełną listę pasujących akcesoriów znajdziesz poniżej. Decydując się na zamówienie większej liczby produktów, za wysyłkę będziesz musiał zapłacić tylko jeden raz!

W naszym sklepie staramy się zrobić wszystko aby dostarczać Wam wyłącznie produkty sprawdzone, charakteryzujące się wysoką jakością. Tak więc mogą Państwo mieć pewność, że zarówno Karta pamięci GOODRAM 4GB, jak i wszystkie inne artykuły dostępne w naszym sklepie będą wyśmienicie pasować do modelu E610 Swift L5. W razie jakichkolwiek wątpliwości bądź kłopotów z zamówionym towarem prosimy o kontakt wykorzystując formularz dostępny w dziale Kontakt.

Osoby które odwiedziły tę stronę znalazły ją szukając: lg l5 jak wejść w kartę pamięci, lg e610 karta pamieci, jak wejsc w karte pamieci lg l5, lg l5 karta pamieci, jak wejsc w karte pamieci w lg l5, lg l5 jak wejśc na karte pamięci, jak wejść na kartę pamięci w lg l5, jak wejśc do karty pamięci w lg l5, jak wejść w karte pamięci lg e610, karta pamieci lge610.

Inne produkty pasujące do E610 Swift L5